Son xəbərlər
24 NOYABR
23 NOYABR
22 NOYABR
21 NOYABR
İDMAN

Azərbaycan Kuboku uğrunda yarışlara yekun vurulub

<b>Azərbaycan Kuboku uğrunda yarışlara yekun vurulub</b>

2000-2002, 2003-cü il və daha az yaşlı gənclər və yeniyetmələr arasında Azərbaycan Kuboku yarışları başa çatıb

Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyasının vitse-prezidenti Fazil Məmmədov qalibləri təbrik edib. Yarışların qaliblərinə Gənclər və İdman Nazirliyinin diplomları, Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyanın kubok və medalları təqdim edilib.

Nəticələr:

Qoşa yarışlar üzrə:

2000- 2002-ci il təvəllüdlü qızlar arasında

I yer - Qarayeva Nəzakət – Məmmədli Fatimə
II yer – Haşımova Aliyə - Abdullayeva Zöhrə
III yer Rəsulzadə Aysu - Kazımova Pərizad
III yer – Qasımova Aytac – Əliyeva Aygül

Oğlanlar arasında

I yer – Sadiqov Sadıx – Qafarlı Yusif
II yer – Hənifəzadə Murad – Ansari İbrahim
III yer – Qardaşov Məhəmməd – Alızadə Şirxan
III yer – Məmmədov Nihad – Lahıcov Samir

2003-cü il və daha azyaşlı qızlar arasında

I yer – Abdülhəmidova Ləman – İranpur Fidan
II yer – Əbilizadə Xədicə – Mikayılova Zemfira
III yer – Dadaşova Mehriban – Cəfərova Fatimə
III yer – Aslanova Arzu – Nurmətova Mərziyə

Oğlanlar arasında

I yer – Məmmədov Emin – Pənahov Kənan
II yer – Hacılı Rüstəm – Abdullayev Fəxri
III yer - Becanov Xaliq - Koroğluyev Murad
III yer - Əhmədzadə Adil – Məmmədbəyov Hacımurad

Qarışıq qoşa yarışlar üzrə:
2000- 2002-ci il təvəllüdlülər arasında

I yer – Sadiqov Sadıx – Qarayeva Nəzakət
II yer – Qafarlı Yusif – Məmmədli Fatimə
III yer - Haşımova Aliyə - Məmmədov Nihad
III yer – Ansari İbrahim – Mikayılova Zemfira

Qarışıq qoşa yarışlar üzrə:

2003-cü il və daha azyaşlılar arasında

I yer – Məmmədov Emin – Əbilzadə Xədicə
II yer - Pənahov Kənan – Məmmədova Səbinə
II yer – Məmmədbəyov Hacımurad – İranpur Fidan
III yer - Koroğluyev Murad – Babayeva Ləman

Komanda yarışları üzrə:

2000–2002-ci il təvəllüdlü qızlar arasında

I yer – Təhsil RİM
II yer – Şabran
III yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer - Şəki
Oğlanlar arasında

I yer - Təhsil RİM
II yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer – Şabran UGIM
III yer – Gədəbəy
2003-cü il və daha azyaşlı

Qızlar arasında

I yer – Şəki
II yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer - 13 nömrəli İdman Məktəbi
III yer – Qaradağ

Oğlanlar arasında
I yer - 13 nömrəli İdman Məktəbi 1
II yer – Təhsil RİM
III yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer - 13 nömrəli İdman Məktəbi 2

Şəxsi oyunlar üzrə:

2003-cü il və daha azyaşlı qızlar arasında

I yer – Abdülhəmidova Ləman
II yer – Məmmədova Səbinə
III yer – İranpur Fidan
III yer – Mikayılova Zemfira
Oğlanlar arasında

I yer – Məmmədov Emin
II yer – Pənahov Kənan
III yer – Məmmədbəyov Hacımurad
III yer - Abdullayev Fəxri

2000-2002-ci il təvəllüdlülər üzrə

Qızlar arasında

I yer – Qarayeva Nəzakət
II yer – Haşımova Aliyə
III yer – Əliyeva Aygül
III yer Məmmədli Fatimə

Oğlanlar arasında

I yer – Ansari İbrahim
II yer – Qafarlı Yusif
III – Sadiqov Sadıx
III yer – Alızadə Şirxan









FOTOSLAYD

ƏDƏBİYYAT
GÜNDƏM
Güney Azərbaycan
TRİBUNA
Arxiv